????❄️????❄️????❄️????❄️

یوشع باب ۳ آیه ۷

????(.همانطور که همراه موسی بودم، با تو نیز هستم)

????بسیاری از ماها امسال نیاز به تغییر رَوش داریم. اما آنچه که ما با آن مشکل داریم، قدم برداشتن برای تغییر است.کل تغییرات، حتی تغییرات خوب، سخت هستند. این تغییرات شامل اصلاح، تغییر مکان از جایی آشنا به مکانی ناآشنا، از گذشتهء معین به آیندهء نامعلوم. به طوریکه آناتول فرانس گفت:"همهء تغییرات، حتی با اشتیاق ترین ها، ناراحتی و نگرانی خودشان را دارند. برای آنچه که ما پشت سر خود به جا می گذاریم، بخشی از خودمان است.ما قبل از اینکه وارد حیات دیگری شویم، می بایستی در یک حیاتی بمیریم".

ما می توانیم  با شناختی که از خدمت به خدایی ناشناخته داریم به استقبال تغییرات برویم.در آغاز این سال جدید میلادی که در راه است، ما به همراه یوشِع"جانشین موسی"اعتراف می کنیم: "هرگز قبلآ در این راه نبوده ایم" اما ایمان ما به خداوند غیر قابل تغییر، راه عبور را به ما نشان خواهد داد، در هر بحرانی ما را هدایت می کند، در هر قدمی به ما برکت خواهد داد، و نیکی و بخشش روزهای زندگی مان را فراهم می کند. دوست عزیز:  ابراهیم  به خاطر ایمانی که به خدا داشت، دعوت او را اطاعت کرد و به سوی سرزمینی که خدا وعده اش را داده بود به راه افتاد. او بدون آنکه بداند به کجا می رود، شهر و دیار خود را ترک کرد.

⚡️بیایید جای پایمان را خالی نکنیم و به گذشته نچسبیم. پیام خدا را که به یوشع داد ملاحظه کن:"خود را پاک کنید زیرا خداوند فردا معجزات بزرگی بین شما نشان خواهد داد.????همانطور که همراه موسی بودم، با تو نیز هستم".

تغییرات ,تغییر ,موسی ,خواهد داد، ,نشان خواهد ,موسی بودم، ,همراه موسی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

حرف هاي من باشد براي نگفتن..:)) آخرین امید تخفیف دانلود فایل تحقیق مقاله نرم افزار کتاب برنامه قیمت ها روز - قیمت سکه - قیمت طلا- نرخ ارز و دلار روزگار سرد